O nás

na webu Aukce obrazů a starožitností

Nabízíme výtvarné umění

Malebná Kutná Hora a její nedaleké okolí byla a je inspirací mnoha zvučných malířů - Felixe Jeneweina, Antonína Chittussiho, Jindřicha Pruchy, Antonína Waldhausera, Ludvíka Kuby, Václava Radimského, malířů Českomoravské vysočiny a mnoha dalších. Malířská plátna těchto malířů v soukromých rukou se dědí z generace na generaci. Na druhé straně jsou sběratelé a zájemci, kteří vyhledávají výtvarné umění, které je jejich srdci nejbližší. Právě pro tyto sběratele jsme tady.

Máte-li zájem o prodej obrazů v naší aukci, kontaktujte nás. Chceme tato díla nabídnout v naší Online aukci tak, aby si každý milovník umění mohl vybrat. Jsme typická Online aukce, kde celý proces koupě probíhá v internetovém prostředí na tomto webu.

Vážíme si práce všech, kteří se pohybují kolem výtvarného umění - našich malířů, galerií, starožitníků, obchodníků, znalců a expertů, firem i soukromých osob, protože zájem o malířská díla zvyšuje jejich hodnotu. Navíc tito malířští mistři zůstanou v povědomí i pro budoucí generace.

Dlouhodobě spolupracujeme při prodejích děl s význačnými institucemi, například s Českou spořitelnou a.s. Specializujeme se na impresionistu Václava Radimského. Naší galerií prošlo za poslední dva roky nejvíce jeho děl na celém českém trhu, působíme totiž přímo v srdci jeho tvorby - Pašinka, Kolín i Labe jsou v naší blízkosti. Rádi přispějeme ke kultivaci trhu s výtvarným uměním a budeme se těšit na spolupráci s Vámi.

Vaše Galerie Kutná Hora