Hledáte zajímavé exponáty a jste milovníkem umění? Garantujeme Vám, že pravidelně v této aukci dáme do dražby nové položky. A na co se můžete těšit? Budou to opravdu zajímavá díla. Více se dozvíte po vstupu.

Klasická aukce číslo 7

Každý den něco nového

Začátek aukce Pátek 16. listopadu 2018 15:15

Chcete se zúčastnit této aukce?
Zaregistrujte se nebo se přihlašte, jste-li již registrován(a).

VÁNOČNÍ AUKCE - středa 12. prosince 2018

Do prosincové vánoční aukce - ukončení středa 12.12. 2018 - jsme připravili další zajímavá díla, včetně obrazů z fondu České spořitelny. Samozřejmě stále probíhá příjem obrazů do našich zimních aukcí.

Nepřehlédněte tato díla

olej/karton pod sklem - 6,5 x 15 cm

20 000 - 30 000
Aktuálně za 5 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 17:50

litografie/papír - 84,2 x 71,2 cm

15 000 - 18 000
Aktuálně za 9 900 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 20:14

olej/karton pod sklem - 55 x 80 cm

300 000 - 350 000
Aktuálně za 80 000 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 20:30

olej/karton pod sklem - 47 x 69 cm

200 000 - 250 000
Aktuálně za 75 000 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 20:45

olej/karton pod sklem - 35 x 46 cm

140 000 - 180 000
Aktuálně za 65 000 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 21:00

olej/karton pod sklem - 100 x 70 cm

400 000 - 500 000
Aktuálně za 90 000 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 21:10

Všechna díla této aukce

Výběr autora:

20 000 - 30 000
Aktuálně za 5 100 Kč

olej/papír pod sklem - 16 x 25 cm

Aktuálně za 1 900 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 17:55

olej/dřevo - 18 x 13 cm

10 000 - 15 000
Aktuálně za 3 000 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 17:58

strukturální grafika/papír - 69 x 50 cm

Aktuálně za 1 200 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:00

akvarel/papír pod sklem - 23 x 30 cm

2 000 - 2 500
Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:02

kombin. technika/papír - 48 x 37 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:04

olej/karton - 32 x 48 cm

Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:06

olej/plátno - 50 x 70 cm

Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:08

grafika/papír pod sklem - 40 x 49 cm

Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:10

olej/karton - 34 x 50 cm

Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:12

olej/karton - 34 x 49 cm

Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:14

keramika

4 000 - 5 000
Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:15

akvarel/papír pod sklem - 69 x 95 cm

Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:16

lept/papír pod sklem - 48,5 x 31,5 cm

Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:18

olej/karton - 40 x 60 cm

4 000 - 6 000
Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:20

lept/papír pod sklem - 23,5 x 32 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:22

olej/karton - 46 x 65 cm

Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:24

olej/plátno - 32 x 48 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:26

olej/karton - 46 x 65 cm

Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:28

olej/plátno - 79 x 95 cm

Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:30

kombin. technika

Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:31

olej/karton - 68 x 50 cm

Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:32

olej/plátno - 66 x 96 cm

2 000 - 2 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:34

olej/karton pod sklem - 39 x 49 cm

2 500 - 3 500
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:36

olej/karton pod sklem - 34 x 42 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:38

pastel/karton pod sklem - 71 x 97 cm

Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:40

olej/karton - 50 x 70 cm

Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:42

olej/papír pod sklem - 22 x 30 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:44

olej/karton - 25 x 34 cm

Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:46

olej/karton - 36 x 43 cm

Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:48

olej/plátno - 50 x 70 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:50

olej/karton - 48 x 68 cm

2 500 - 3 000
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:52

olej/karton - 32 x 41 cm

Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:54

olej/karton - 33 x 46 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:56

olej/dřevo - 18x13 a 16x15 cm

10 000 - 15 000
Aktuálně za 2 500 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:58

kombin. technika/papír

Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 18:59

keramika - 20 x 20 x 45 cm

Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:00

komb. technika/papír - 75 x 60 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:01

akvarel/karton pod sklem - 30 x 40 cm

2 000 - 2 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:02

olej/plátno - 45 x 55 cm

3 000 - 5 000
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:04

kombin. technika/karton pod sklem - 39 x 64 cm

4 000 - 5 000
Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:06

olej/plátno - 60 x 33 cm

Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:08

olej/karton - 37 x 48 cm

Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:10

olej/karton pod sklem - 50 x 70 cm

4 000 - 6 000
Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:12

olej/karton pod sklem - 24 x 33 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:14

akvarel/karton pod sklem - 28 x 37 cm

2 000 - 2 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:16

olej/plátno - 50 x 50 cm

3 000 - 5 000
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:18

olej/plátno - 38 x 52 cm

500 - 1 000
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:20

olej/karton - 70 x 59 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:22

tempera/karton pod sklem - 50 x 70 cm

Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:24

olej/plátno - 38 x 52 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:25

olej/karton - 43 x 34 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:26

akvarel/papír pod sklem - 15 x 22 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:28

olej/plátno - 49 x 60 cm

Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:30

akvarel/papír pod sklem - 20 x 29 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:32

olej/karton - 78 x 100 cm

7 000 - 9 000
Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:34

litografie/papír pod sklem - 53 x 40 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:36

akvarel/papír pod sklem - 40 x 40 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:38

akvarel/papír pod sklem - 50 x 66 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:40

olej/překližka - 38 x 46 cm

Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:42

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:44

olej/plátno - 54 x 71 cm

3 000 - 5 000
Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:46

olej/karton pod sklem - 33 x 42 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:48

suchá jehla/papír - 33 x 48 cm

500 - 1 000
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:49

olej/karton - 34 x 44 cm

2 500 - 3 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:50

akvarel/papír pod sklem - 28 x 21 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:52

olej/plátno - 50 x 70 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:54

grafika/papír pod sklem - 41 x 29 cm

500 - 1 000
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:56

tuš/papír pod sklem - 21 x 28 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:57

olej/plátno - 40 x 50 cm

Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 19:58

olejová tempera/karton pod sklem - 60 x 48 cm

10 000 - 15 000
Aktuálně za 1 500 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 20:00

komb. technika/papír pod sklem - 61 x 30 cm

4 000 - 6 000
Aktuálně za 1 200 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 20:05

gicléé/plátno - 55 x 99,5

Aktuálně za 3 800 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 20:07

dřevoryt/papír

5 000 - 6 000
Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 20:10

15 000 - 18 000
Aktuálně za 9 900 Kč

olej/plátno - 42 x 31 cm

Aktuálně za 2 500 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 20:15

lept/papír - 22 x 15 cm

Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 20:16

tapiserie - 132 x 215 cm

4 000 - 8 000
Aktuálně za 700 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 20:18

kresba/papír pod sklem - 13 x 9,5 cm

Aktuálně za 2 500 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 20:20

sádra - 103 x 158 cm

10 000 - 20 000
Aktuálně za 2 000 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 20:24

300 000 - 350 000
Aktuálně za 80 000 Kč

200 000 - 250 000
Aktuálně za 75 000 Kč

140 000 - 180 000
Aktuálně za 65 000 Kč

400 000 - 500 000
Aktuálně za 90 000 Kč

olej/karton pod sklem - 31,5 x 48 cm

1 000 000 - 1 200 000
Aktuálně za 690 000 Kč
Konec aukce Středa 12.12.2018, 21:30