Hledáte zajímavé exponáty a jste milovníkem umění? Garantujeme Vám, že pravidelně v této aukci dáme do dražby nové položky. A na co se můžete těšit? Budou to opravdu zajímavá díla. Více se dozvíte po vstupu.

Klasická aukce číslo 7

Každý den něco nového

Začátek aukce Sobota 23. června 2018 16:46

Chcete se zúčastnit této aukce?
Zaregistrujte se nebo se přihlašte, jste-li již registrován(a).

Aukce - listopad 2018

Do listopadové aukce - středa 14. 11. 2018 - jsme připravili další zajímavá díla, včetně obrazů ze sbírkových fondů České spořitelny. Samozřejmě stále probíhá příjem obrazů do našich aukcí. Budeme se na Vás těšit do konce roku při dvou podzimních online aukcích naší galerie (listopad, prosinec).

Nepřehlédněte tato díla

olej/plátno - 65 x 81 cm

10 000 - 15 000
Aktuálně za 3 200 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:35

olej/plátno - 89 x 89 cm

15 000 - 20 000
Aktuálně za 7 000 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:45

olej/karton pod sklem - 47 x 68 cm

250 000 - 300 000
Aktuálně za 110 000 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 20:00

olej/karton pod sklem - 49 x 57 cm

150 000 - 200 000
Aktuálně za 100 000 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 20:20

olej/karton pod sklem - 67 x 95 cm

350 000 - 400 000
Aktuálně za 110 000 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 20:35

Všechna díla této aukce

Výběr autora:

olej/karton - 62 x 46 cm

70 000 - 100 000
Aktuálně za 15 000 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:00

olejová tempera/karton pod sklem - 60 x 48 cm

10 000 - 15 000
Aktuálně za 2 000 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:05

pastel/karton pod sklem - 66 x 76 cm

Aktuálně za 3 000 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:10

olej/karton pod sklem - 21 x 42 cm

Aktuálně za 1 000 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:13

olej/karton pod sklem - 50 x 66 cm

10 000 - 15 000
Aktuálně za 1 900 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:15

olej/plátno - 63 x 49 cm

Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:16

olej/plátno - 48 x 57 cm

Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:17

akvarel/karton pod sklem - 19 x 12 cm

8 000 - 12 000
Aktuálně za 5 100 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:20

lept/papír pod sklem - 18,5 x 13 cm

4 000 - 6 000
Aktuálně za 1 500 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:22

struktur. malba/karton - 14 x 10 cm

3 000 - 5 000
Aktuálně za 1 500 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:25

olej/plátno - 40 x 50 cm

Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:27

tuš/papír pod sklem - 21 x 28 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:28

olej/karton - 11 x 21,5 cm

15 000 - 20 000
Aktuálně za 6 000 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:30

akvarel/papír pod sklem - 25 x 19 cm

500 - 1 000
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:31

olej/plátno - 65 x 81 cm

10 000 - 15 000
Aktuálně za 3 200 Kč

grafika/papír pod sklem - 41 x 29 cm

500 - 1 000
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:37

olej/plátno - 50 x 70 cm

Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:38

olej/karton - 50 x 66 cm

Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:40

akvarel/papír pod sklem - 28 x 21 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:41

olej/překližka - 50 x 63 cm

8 000 - 12 000
Aktuálně za 1 900 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:42

olej/plátno - 89 x 89 cm

15 000 - 20 000
Aktuálně za 7 000 Kč

olej/karton - 34 x 48 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:46

olej/karton - 34 x 44 cm

2 500 - 3 500
Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:47

olej/plátno - 68 x 56 cm

Aktuálně za 1 500 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:48

suchá jehla/papír - 33 x 48 cm

500 - 1 000
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:49

2x lept/papír - 30 x 20 cm

4 000 - 6 000
Aktuálně za 1 500 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:53

olej/karton pod sklem - 33 x 42 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:55

olej/plátno - 54 x 71 cm

3 000 - 5 000
Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 18:56

olej/plátno - 94 x 110 cm

Aktuálně za 4 000 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:00

akvarel/papír pod sklem - 40 x 40 cm

Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:01

olej/překližka - 38 x 46 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:02

akvarel/papír pod sklem - 50 x 66 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:03

olej/karton - 35 x 25 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:04

Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:08

litografie/papír pod sklem - 53 x 40 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:13

olej/karton - 78 x 100 cm

7 000 - 9 000
Aktuálně za 1 500 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:15

akvarel/papír pod sklem - 20 x 29 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:17

olej/plátno - 49 x 60 cm

Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:18

akvarel/papír pod sklem - 15 x 22 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:19

olej/karton - 35 x 25 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:20

olej/karton - 43 x 34 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:21

olej/plátno - 70 x 70 cm

4 000 - 6 000
Aktuálně za 1 000 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:22

bar. litografie/papír pod sklem - 24,5 x 50 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:23

tempera/karton pod sklem - 50 x 70 cm

Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:24

pastel/karton pod sklem - 24 x 38 cm

Aktuálně za 800 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:27

olej/karton - 70 x 59 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:28

olej/plátno - 65 x 93 cm

10 000 - 15 000
Aktuálně za 2 000 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:30

olej/plátno - 38 x 52 cm

500 - 1 000
Aktuálně za 100 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:31

olej/karton pod sklem - 24 x 33 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:32

olej/plátno - 39 x 57 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 400 Kč

olej/plátno - 58 x 44 cm

2 500 - 3 500
Aktuálně za 700 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:33

akvarel/karton pod sklem - 28 x 37 cm

2 000 - 2 500
Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:34

olej/karton pod sklem - 50 x 70 cm

4 000 - 6 000
Aktuálně za 1 000 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:35

olej/karton - 37 x 48 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:36

olej/plátno - 50 x 50 cm

3 000 - 5 000
Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:40

olej/plátno - 60 x 33 cm

Aktuálně za 1 200 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:41

akvarel/karton pod sklem - 30 x 40 cm

2 000 - 2 500
Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:44

bar. litografie/papír pod sklem - 40 x 33 cm

Aktuálně za 1 200 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:45

olej/plátno - 50 x 65 cm

4 000 - 5 000
Aktuálně za 1 000 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:48

Aktuálně za 800 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:50

olej/plátno - 45 x 55 cm

3 000 - 5 000
Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:52

kombin. technika/karton pod sklem - 39 x 64 cm

4 000 - 5 000
Aktuálně za 1 000 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:53

olej/plátno - 60 x 33 cm

Aktuálně za 1 200 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:55

olej/plátno - 100 x 70 cm

5 000 - 7 000
Aktuálně za 1 200 Kč
Konec aukce Středa 14.11.2018, 19:57

250 000 - 300 000
Aktuálně za 110 000 Kč

150 000 - 200 000
Aktuálně za 100 000 Kč

350 000 - 400 000
Aktuálně za 110 000 Kč

olej/karton pod sklem - 31,5 x 48 cm

1 000 000 - 1 200 000
Aktuálně za 690 000 Kč
Konec aukce Středa 05.12.2018, 20:50