Hledáte zajímavé exponáty a jste milovníkem umění? Garantujeme Vám, že pravidelně v této aukci dáme do dražby nové položky. A na co se můžete těšit? Budou to opravdu zajímavá díla. Více se dozvíte po vstupu.

Klasická aukce číslo 7

Každý den něco nového

Začátek aukce Úterý 27. března 2018 15:54

Chcete se zúčastnit této aukce?
Zaregistrujte se nebo se přihlašte, jste-li již registrován(a).

Galerie Kutná Hora - příjem obrazů do jarní aukce

Stále probíhá příjem obrazů do naší jarní aukce. V případě zájmu o prodej obrazů nás kontaktujte. Opětovně děkujeme všem majitelům, kteří se dosud rozhodli prodat umělecká díla ve spolupráci s naší galerií. Navázali jsme mnohá přátelství a jsme potěšeni, že nás dále doporučujete. Taktéž gratulujeme úspěšným dražitelům k získání těchto děl. Potěší nás, pokud si dílo zavěsíte na zeď, kde vám dělá radost. Ale jsme i z obchodního hlediska potěšeni, pokud se dílo po nějaké době rozhodnete prodat. S optimismem hledíme do budoucnosti; budete se moci, jsme přesvědčeni, těšit na další zajímavá díla. Přejeme vám hodně štěstí v online aukci a budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

Nepřehlédněte tato díla

strukturální grafika/papír - 24 x 14,5 cm

20 000 - 25 000
Aktuálně za 6 000 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:41

litografie/papír pod sklem - 35,5 x 40,5 cm

20 000 - 25 000
Aktuálně za 9 000 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:45

olej/karton pod sklem - 47 x 69 cm

200 000 - 250 000
Aktuálně za 85 000 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 20:00

olej/ karton pod sklem - 64 x 65 cm

250 000 - 300 000
Aktuálně za 100 000 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 20:20

olej/karton pod sklem - 70 x 95 cm

350 000 - 400 000
Aktuálně za 190 000 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 20:35

Všechna díla této aukce

Výběr autora:

olej/plátno - 60 x 65 cm

40 000 - 45 000
Aktuálně za 30 000 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:00

olej/plátno - 58 x 64 cm

45 000 - 50 000
Aktuálně za 35 000 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:02

olej/plátno - 98 x 110 cm

Aktuálně za 5 000 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:03

olej/plátno - 78,5 x 60 cm

13 000 - 18 000
Aktuálně za 8 000 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:04

olej/plátno - 46 x 65 cm

4 000 - 5 000
Aktuálně za 2 000 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:05

olej/plátno - 32 x 40 cm

Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:06

olej/karton - 50 x 70 cm

3 500 - 4 500
Aktuálně za 1 500 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:08

olej/karton - 14 x 11 cm

Aktuálně za 700 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:10

komb. technika/papír, sklo - 28 x 20 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:12

tužka/papír pod sklem - 20 x 29 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:14

olej/plátno - 35 x 40 cm

2 500 - 3 000
Aktuálně za 700 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:16

olej/sololit - 33 x 41 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:18

olej/karton - 45 x 35 cm

Aktuálně za 800 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:20

tempera/karton pod sklem - 30 x 55 cm

Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:22

olej/karton - 34 x 44 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 800 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:24

olej/karton - 16,5x 22,5 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:26

olej/překližka - 40 x 27 cm

1 500 - 2 500
Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:28

olej/karton - 45 x 35 cm

1 300 - 1 800
Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:30

olej/karton pod sklem - 20 x 30 cm

14 000 - 18 000
Aktuálně za 7 000 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:31

olej/karton pod sklem - 28 x 32,5 cm

7 000 - 9 000
Aktuálně za 4 450 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:33

lept/ruční papír - 17,8 x 17 cm

Aktuálně za 3 900 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:35

lavírovaná kresba - 27 x 20 cm

5 000 - 8 000
Aktuálně za 2 500 Kč

olej/karton - 34,5 x 43,5

Aktuálně za 5 700 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:36

gicléé/plátno - 51,5 x 55 cm

5 000 - 6 000
Aktuálně za 2 950 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:37

gicléé/plátno - 55 x 37,5 cm

6 000 - 7 000
Aktuálně za 3 400 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:38

litografie/papír - 29 x 15 cm

5 000 - 7 000
Aktuálně za 3 000 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:39

litografie/papír, sklo - 32,8 x 47,5 cm

25 000 - 35 000
Aktuálně za 15 000 Kč
Konec aukce Středa 25.04.2018, 19:40

akvarel/karton pod sklem - 68 x 53 cm

13 000 - 18 000
Aktuálně za 4 500 Kč

20 000 - 25 000
Aktuálně za 6 000 Kč

20 000 - 25 000
Aktuálně za 9 000 Kč

200 000 - 250 000
Aktuálně za 85 000 Kč

250 000 - 300 000
Aktuálně za 100 000 Kč

350 000 - 400 000
Aktuálně za 190 000 Kč