Hledáte zajímavé exponáty a jste milovníkem umění? Garantujeme Vám, že pravidelně v této aukci dáme do dražby nové položky. A na co se můžete těšit? Budou to opravdu zajímavá díla. Více se dozvíte po vstupu.

Klasická aukce číslo 7

Každý den něco nového

Začátek aukce Sobota 23. června 2018 16:46

Chcete se zúčastnit této aukce?
Zaregistrujte se nebo se přihlašte, jste-li již registrován(a).

Aukce - říjen 2018

Do říjnové aukce připravujeme další zajímavá díla, včetně obrazů ze sbírkových fondů význačných institucí. Během první poloviny září budou všechna díla zveřejněna. Samozřejmě stále probíhá příjem obrazů do našich aukcí. Budeme se na Vás těšit při třech podzimních online aukcích naší galerie (říjen, listopad, prosinec).

Všechna díla této aukce

Výběr autora:

olej/karton pod sklem - 40 x 50 cm

50 000 - 70 000
Aktuálně za 20 000 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:00

olej/karton - 50 x 70 cm

Aktuálně za 2 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:02

olej/překližka - 75 x 100 cm

12 000 - 15 000
Aktuálně za 2 400 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:03

olej/karton pod sklem - 25 x 32 cm

Aktuálně za 800 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:04

olej/karton - 25 x 34 cm

Aktuálně za 700 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:05

olej/plátno - 32 x 45 cm

Aktuálně za 700 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:06

kombin. technika/papír - 22,5 x 39 cm

4 000 - 5 000
Aktuálně za 1 000 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:07

olej/plátno - 67 x 97 cm

Aktuálně za 3 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:12

akvarel/papír pod sklem - 49 x 65 cm

Aktuálně za 300 Kč

olej/karton - 49 x 69 cm

Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:14

olej/plátno - 37 x 44 cm

Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:15

olej/karton - 33 x 46 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:17

olej/karton - 48 x 68 cm

2 500 - 3 000
Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:18

olej/plátno - 64 x 54 cm

15 000 - 20 000
Aktuálně za 6 000 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:19

olej/karton - 32 x 41 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:20

olej/plátno - 47 x 37 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:22

olej/plátno - 49 x 60 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:23

olej/karton - 50 x 70 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:24

pastel/karton pod sklem - 71 x 97 cm

Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:26

olej/karton pod sklem - 34 x 42 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:27

kombin. technika/karton - 33 x 48 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:28

olej/plátno - 34 x 49 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:29

olej/plátno - 53 x 65 cm

8 000 - 12 000
Aktuálně za 2 000 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:30

olej/plátno - 78 x 128 cm

10 000 - 15 000
Aktuálně za 3 000 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:31

olej/karton - 42 x 49 cm

Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:32

akvarel/papír pod sklem - 69 x 95 cm

Aktuálně za 800 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:33

olej/karton pod sklem - 39 x 49 cm

2 500 - 3 500
Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:34

olej/plátno - 47 x 35 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:35

olej/plátno - 79 x 95 cm

Aktuálně za 800 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:36

olej/plátno - 59 x 79 cm

2 000 - 2 500
Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:37

akvarel/karton pod sklem - 37 x 44 cm

3 000 - 5 000
Aktuálně za 800 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:38

olej/karton - 50 x 60 cm

2 000 - 2 500
Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:39

olej/plátno - 66 x 96 cm

2 000 - 2 500
Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:40

olej/papír pod sklem - 22 x 30 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:41

olej/plátno - 50 x 70 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:42

olej/karton - 46 x 60 cm

10 000 - 15 000
Aktuálně za 1 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:43

kombin. technika/papír - 48 x 37 cm

Aktuálně za 900 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:44

olej/karton - 34 x 49 cm

Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:45

olej/plátno - 70 x 100 cm

20 000 - 25 000
Aktuálně za 6 000 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:46

akvarel/papír pod sklem - 70 x 50 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:47

olej/plátno - 69 x 98 cm

12 000 - 15 000
Aktuálně za 1 800 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:49

olej/plátno - 45 x 56 cm

Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:50

olej/karton - 68 x 50 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:51

strukturální grafika/papír - 69 x 50 cm

Aktuálně za 2 000 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:53

olej/plátno - 50 x 60 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:54

32 x 48 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:55

olej/plátno - 60 x 82 cm

Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:56

olej/karton - 46 x 65 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:57

olej/plátno - 32 x 48 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:58

olej/plátno - 50 x 70 cm

Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 18:59

olej/dřevo - 40 x 60 cm

20 000 - 30 000
Aktuálně za 5 000 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:00

olej/karton pod sklem - 37 x 54 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:01

olej/plátno - 79 x 95 cm

Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:02

olej/plátno - 66 x 96 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:03

olej/plátno - 52 x 70 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:04

olej/plátno - 50 x 60 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:05

olej/plátno - 79 x 95 cm

Aktuálně za 2 800 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:06

akvarel/papír pod sklem - 28 x 37 cm

Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:07

olej/plátno - 50 x 70 cm

4 000 - 5 000
Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:08

olej/karton pod sklem - 42,5 x 55 cm

20 000 - 25 000
Aktuálně za 12 000 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:09

olej/sololit - 55 x 90 cm

4 000 - 5 000
Aktuálně za 1 800 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:10

olej/karton pod sklem - 39 x 29 cm

Aktuálně za 2 900 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:11

olej/karton pod sklem - 10,5 x 5 cm

20 000 - 25 000
Aktuálně za 7 000 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:12

akvarel, tužka/papír pod sklem - 20 x 29 cm

5 000 - 6 000
Aktuálně za 1 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:13

litografie/papír pod sklem - 35 x 47 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 1 000 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:14

tužka/papír pod sklem - 39 x 29 cm

4 000 - 6 000
Aktuálně za 1 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:15

olej/karton - 80 x 40 cm

Aktuálně za 1 000 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:16

olej/karton - 60 x 89 cm

5 000 - 6 000
Aktuálně za 800 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:17

2x lept/papír - 30 x 20 cm

4 000 - 6 000
Aktuálně za 900 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:18

olej/plátno - 50 x 60 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:19

olej/karton - 46 x 65 cm

Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:20

akvarel/papír pod sklem - 35 x 44 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:21

olej/karton - 49 x 64 cm

20 000 - 25 000
Aktuálně za 5 000 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:22

lept/papír pod sklem - 23,5 x 32 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:23

olej/plátno - 50 x 50 cm

3 000 - 5 000
Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:24

olej/plátno - 87 x 131 cm

40 000 - 50 000
Aktuálně za 8 000 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:25

olej/karton - 32 x 48 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:26

lept/papír pod sklem - 48,5 x 31,5 cm

Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:27

olej/karton - 34 x 50 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:28

olej/sololit - 45 x 65 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 200 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:29

olej/karton - 55 x 65 cm

2500 - 3000
Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:30

olej/plátno - 66 x 96 cm

Aktuálně za 400 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:31

olej/karton - 36 x 43 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:32

olej/překližka - 27 x 37 cm

2 000 - 3 000
Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:33

olej/karton - 40 x 60 cm

4 000 - 6 000
Aktuálně za 1 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:34

olej/karton - 25 x 34 cm

1 000 - 1 500
Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:35

olej/plátno - 38 x 40 cm

1 500 - 2 500
Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:36

olej/plátno - 36 x 41 cm

Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:37

olej/karton - 46 x 56 cm

Aktuálně za 300 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:38

akvarel/papír pod sklem - 23 x 30 cm

2 000 - 2 500
Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:39

olej/karton - 57 x 68 cm

5 000 - 7 000
Aktuálně za 1 900 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:40

olej/plátno - 100 x 98 cm

20 000 - 25 000
Aktuálně za 4 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:41

4 000 - 5 000
Aktuálně za 1 000 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:43

grafika/papír pod sklem - 40 x 49 cm

Aktuálně za 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:45

olej/karton pod sklem - 50 x 66 cm

Aktuálně za 2 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:48

olej/plátno - 75 x 60 cm

Aktuálně za 1 500 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:50

olej/plátno - 49 x 66 cm

Aktuálně za 900 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:51

olej/plátno - 36 x 47 cm

Aktuálně za 900 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:52

olej/karton - 35 x 50 cm

2 000 - 2 500
Aktuálně za 600 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:53

olej/plátno - 65 x 53 cm

10 000 - 15 000
Aktuálně za 2 000 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 19:54

olej/karton pod sklem - 51 x 61 cm

250 000 - 300 000
Aktuálně za 70 000 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 20:00

olej/karton pod sklem - 35 x 50 cm

140 000 - 180 000
Aktuálně za 55 000 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 20:20

olej/karton pod sklem - 55,5 x 80 cm

300 000 - 350 000
Aktuálně za 75 000 Kč
Konec aukce Středa 10.10.2018, 20:35

olej/karton pod sklem - 31,5 x 48 cm

1 000 000 - 1 200 000
Aktuálně za 690 000 Kč
Konec aukce Středa 05.12.2018, 20:50