• 636756551513945547_RADIM1.JPG
  • 636756551663791137_RADIM2.JPG
  • 636756551793689102_RADIM9.JPG
  • 636756552000833301_RADIM10.JPG
  • 636756552127242120_RADIM11.JPG
  • 636756552318987652_RADIM12.JPG
  • 636756552462739172_RADIM12a.JPG
  • 636756552586316163_RADIM3.JPG
  • 636756552736517448_RADIM5.JPG
  • 636756552862264439_RADIM6.JPG
  • 636756553012269412_RADIM7.JPG

Rameno Labe, západ slunce

ID Aukce: 877
olej/karton pod sklem - 49 x 57 cm

150 000 - 200 000
Vyvolávací cena:

60 000 Kč

100 000 Kč

10 000 Kč
Účastníků: 3
Příhozů: 3
WSB00874 10000013. 11. 2018 8:11:34
CGY50094 6500012. 11. 2018 20:48:29
XCE95095 6000012. 11. 2018 10:45:38

Nabízíme Radimského dílo v původním originálním zlaceném rámu a adjustaci. Je vidno, že Radimský vetknul do obrazu náladu krajiny v podvečer, se západem slunce. Atmosférická nálada podává souhrn světelných a barevných jevů, které působí dojmem bohaté hry světel a stínů. Na malbě vynikají modrofialové tóny ve stínech křovin lemujících vodní tok i na hladině ramena Labe. Radimský takto vyjadřuje atmosférické vlastnosti krajiny se zrcadlením vegetace a nebe na hladině vodního toku. Zrychlenými pohyby doteků štětce znázorňuje impresionistickým rukopisem vodní hladinu, stromy i křoviny. V pozadí Radimského v hnědavě šedavém tónu typické stromořadí, kolem hlavního toku. Olej na kartonu 49 x 57 cm, zaskleno, signatura vlevo dole VRadimský (typ signatury 1A - viz v menu SIGNATURY RADIMSKÝ), malba ve velmi dobrém stavu, zezadu štítek rámařství - Antonín Křížek, Praha. Pravost díla posouzena PhDr. et Mgr. Oldřichem Vaňurou. Součástí obrazu certifikát pravosti. Dílo bude předáno výherci aukce na zaregistrované adrese v ČR pracovníkem Galerie Kutná Hora. Přejeme Vám příjemnou aukci tohoto díla.

Video obrazu: