• 636724273674955299_nez2.JPG
  • 636724273794232162_nez1.JPG
  • 636724273902495490_nez3.JPG

Pohled do údolí

ID Aukce: 802
olej/plátno - 66 x 96 cm

Vyvolávací cena:

300 Kč

400 Kč

100 Kč

Obraz z fondu České spořitelny. Původní stav, otluky na rámu, nesignováno.