• 636722591989353352_moucha2.JPG
  • 636722592127010704_moucha1.JPG
  • 636722592279273324_moucha3.JPG
  • 636722592415116623_moucha4.JPG
  • 636722592591436756_moucha5.JPG
  • 636722592725320993_moucha6.JPG

Moucha Jaroslav

Praha

ID Aukce: 784
olej/sololit - 55 x 90 cm

4 000 - 5 000
Vyvolávací cena:

1 800 Kč

1 800 Kč

0 Kč

Původní stav, oděrky na rámu a malbě, signováno vpravo dole L. Moucha.

Kutnohorský hudebník a malíř - autodidaktik, který především ve svých akvarelech zachycoval krásu přírody. Taktéž malíř kutnohorských motivů. Jeho obrazy byly tištěny na pohlednice.