• 636814631464115835_stanc4.JPG
  • 636814631656890166_stanc6.JPG
  • 636814631556011085_stanc5.JPG
  • 636814631151593352_stanc2a.JPG
  • 636814631250550853_stanc1.JPG
  • 636814631366808490_stanc3.JPG

Koroptve se zajícem

ID Aukce: 1047
olej/plátno - 59,5 x 80 cm

Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

0 Kč

Zátiší se zajícem, třemi koroptvemi, brašnou, kloboukem a větvičkami v hliněné váze. Původní stav, oděrky na rámu, krakeláž odpovídající stáří, signatura vpravo dole.